ПІДТРИМКА ПІД ЧАС ВІЙНИ

Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?" за ініціативою Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ пропонує психологічні техніки допомоги та самодопомоги:

Що робити, якщо нічого не хочеться робити? 

Як зупинити паніку?

Як допомогти близьким впоратися зі стресом?

Хотілося б, щоб українці звернули увагу на свій емоційний стан і взяли відповідальність за нього. А “Ти як?” допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо. 




Дихання – це швидкий інструмент для заспокоєння у будь-якому віці. Простими вправами ми можемо заспокоїтися, узяти під контроль тривогу та прояви стресу. 

 🙌 Психологиня Світлана Ройз розробила картки, які допоможуть виконати дихальні вправи для стабілізації - завантажте картки і за підказками-стрілочками робіть вдихи і видихи.

 

ТНМК та Світлана Ройз - Крокуй до укриття





Антитривожна валізка - як розважити дитину
😜😊😋😍😀😂😜
Ми пропонуємо вашій увазі підбірку цікавих та корисних ігор, які допоможуть  легше подолати життєві негаразди та якісно провести час з дітьми в укритті, в дорозі, в обмеженому просторі тощо. 
🚌🚊🏩    ІГРИ ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ    🚋🚍🏭
⌚✉💻📌⌛  ІГРИ В УКРИТТІ     🎁👛💌💐✉
🌺🐕🍌🍉   ПОГРАЙТЕ В СЛОВА   🍬🐣🐥🐦



Розроблено поради для організації 
інклюзивного навчання під час війни

Відповідно до рекомендацій МОН, з 14 березня 2022 року в тих областях нашої держави, де є можливість навчатись, відновлено освітній процес. Інститутом спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України розроблено рекомендації щодо організації навчального процесу для дітей із порушеннями зору, слуху та інтелектуального розвитку.

    Під час війни діти з особливими освітніми потребами постійно перебувають у стані невизначеності. Звук повітряної тривоги та вибухів, дорога та незнайомий простір у випадку евакуації – усе це викликає страх, розгубленість і тривогу. Оскільки ці діти мають обмежені можливості швидко реагувати та обробляти інформацію з навколишнього середовища, важливо запроваджувати у навчальний процес кроки підтримки, які допоможуть мінімізувати наслідки психологічної травми.

Інститут спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України розробив відповідні поради та рекомендації:

Нагадаємо, учителі спеціальних шкіл об’єднуються для допомоги дітям з особливими освітніми потребами та публікують розвивальні ігри та вправи для школярів.


Освітні курси для батьків 

Курси створені для того, щоб допомогти батькам та їхнім дітям пережити війну та її страшні наслідки, навчитися правильно реагувати на стресові ситуації та залишатися сильними.



ПРАВИЛА  ПОВЕДІНКИ  В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ  УМОВАХ 

(жестовою мовою від Громадський Рух "Соціальна єдність")
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
👏👐👌👍посилання на facebook👍👌👐👏

ПОРАДИ-ПАМ'ЯТКИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
"Що робити якщо..."

Шановні батьки, попросіть свою дитину уважно переглянути, прочитати та вивчити ці пам'ятки!👆👆👆 Нехай це буде "домашка" на сьогодні. ☺👍❤ Дитині це буде лише на користь: концентрація уваги, розвиток пам'яті та мислення, а найголовніше - 
ЦІ  ЗНАННЯ  МОЖУТЬ  ВРЯТУВАТИ  ЖИТТЯ!!! 

Мультфільм, який пояснює дітям, чому почалася війна й чому Росія - агресор



Чим зайняти дітей в укритті???
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
  • "Аудіоказки" – це ще один Telegram-канал з аудіоказками українською, які також будуть доступні без інтернету.


Вчимо патріотичні вірші українською,

за допомогою мнемотехніки


Вивчіть з дитиною віршик! Зніміть на відео виступ та діліться маленькими українськими «зірочками» з рідними та друзями! 

(ще більше віршів 👉 тут)

ВСЕ  БУДЕ  УКРАЇНА!!!


Якщо вам психологічно важко справлятися з ситуацією? Зверніться за допомогою до психологів.  
👇👇👇👇👇👇👇



 ДІТИ ПРОТИ  ВІЙНИ!!! ВСЕ БУДЕ - УКРАЇНА!!!


Немає коментарів:

Дописати коментар